Kontrolor

Operátor/ka kvality,  Kontrolor/ka kvality

Do našeho přátelského kolektivu hledáme spolehlivého a zodpovědného zaměstnance.

Společnost Variability s.r.o. je rozvíjející se česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb ve strojírenském a automobilovém průmyslu a hledá nové zaměstnance na pozici „Operátor/ka, Kontrolor/ka kvality". Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením, drobnými opravami, montáží a balením výrobních dílů.

Variability = chodíme do práce rádi!

Pracovní náplň:

  • Vizuální kontrola kvality výrobků
  • Případné drobné opravy výrobků
  • Zodpovědnost za kontrolu kvality výrobků

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaškolení
  • Pracovní ochranné pomůcky
  • Odměna 100,- Kč/hodinu
  • Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Pracovní zázemí
  • Denní provoz

Po zapracování je možnost uzavření Hlavního pracovního poměru (včetně možnosti práce na zkrácený úvazek). Pozice je také vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, studenty. S pracovní dobou v případě studentů, vycházíme vstříc.

Co od Vás potřebujeme?

  • Dobrý zrak (brýle nevadí)
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Technické vzdělání výhodou
  • Zkušenosti s kontrolou kvality výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • Trestní bezúhonnost a dodržování pracovních předpisů

Nástup: Ihned

Lokalita: Karviná

V případě zájmu nás kontaktujte zasláním svého CV na e-mail: personal@variability.cz

V případě aktuální potřeby/možnosti pro danou pracovní posici Vás budeme sami zpětně kontaktovat. Respektujte naše i Vaše časové možnosti. Děkujeme

Souhlas s prohlášením ke zpracování osobních údajů:

Souhlasím s tím, aby ve smyslu znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů),  nahrazující předchozí směrnici Evropského parlamentu a Rady 95/46/ES a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, mohla společnost  Variability s.r.o. spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje pro účel vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Jsem si vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv jednostranně odvolat, a to písemnou formou.

Podmínky pro uchazeče o zaměstnání:

Výslovný souhlas uchazeče

1. Uchazeč výslovně souhlasí se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, a to:

a) v rozsahu jeho písemných identifikačních údajů, a to za účelem plnění zákonných povinností souvisejících s vedením evidence,

b) v rozsahu kamerových záznamů z bezpečnostních kamer umístěných v místě pracoviště, na kterých může být kromě jiných osob zachycen rovněž uchazeč, a to za účelem ochrany majetku zaměstnavatele a majetku všech jeho zaměstnanců, a to pouze za účelem a v rozsahu nutném pro výkon zaměstnání, pravidelné osobní ohodnocování zaměstnanců, řešení případných sporů vzniklých v souvislosti se zaměstnáním a případné budoucí opětovné zaměstnání u zaměstnavatele.

c) Uchazeč uděluje souhlas na dobu 2 let podle tohoto prohlášení . V případě, že se uchazeč o zaměstnání nestane zaměstnancem Variability s.r.o. nebo jiné společnosti, platí takto udělený souhlas na dobu 2 let od jeho udělení. Pokud právní předpisy vyžadují delší dobu uchování a zpracování osobních údajů – v takovém případě uděluje souhlas na tuto delší dobu.

2. Uchazeč byl poučen, že má v souladu s ustanoveními zákona:

a) právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na opravu osobních údajů za podmínek stanovených zákonem;

3. Uchazeč bere na vědomí a souhlasí s tím, že jeho osobní údaje mohou být předávány třetím osobám. Poskytovat osobní údaje zaměstnance třetím osobám je zaměstnavatel oprávněn pouze v souladu zákonem o ochraně osobních údajů za účelem a v rozsahu uvedeném výše v odst. 1 a 2 tohoto článku tohoto prohlášení, případně stanoví-li takovou povinnost právní předpis.

4. Uchazeč o zaměstnání dále bere na vědomí a udělil samostatný souhlas ke zpracování osobních údajů, že odesláním jeho životopisu (CV) bude započato zpracování osobních údajů ze strany správce.

5. Souhlas může udělit uchazeč o zaměstnání přímo v CV, nebo samostatně v příloze zaslaného mailu. Bez takového uděleného souhlasu nemůžeme Vaše CV zpracovávat.

Práva subjektu osobních údajů

Právo subjektu na přístup k osobním údajům vychází ze čl. 15, odstavce 1 GDPR, pokud si to od správce vyžádá, a zahrnuje:

a) účely zpracování;

b) kategorie dotčených osobních údajů;

c) příjemci nebo kategorie příjemců, kterým osobní údaje byly nebo budou zpřístupněny, zejména příjemci ve třetích zemích nebo v mezinárodních organizacích;

d) plánovaná doba, po kterou budou osobní údaje uloženy, nebo není-li ji možné určit, kritéria použitá ke stanovení této doby;

e) existence práva požadovat od správce opravu nebo výmaz osobních údajů týkajících se subjektu údajů nebo omezení jejich zpracování a nebo vznést námitku proti tomuto zpracování;

f) právo podat stížnost u dozorového úřadu;

g) veškeré dostupné informace o zdroji osobních údajů, pokud nejsou získány od subjektu údajů;

h) skutečnost, že dochází k automatizovanému rozhodování,

Ve Vašem CV nebo případně v samostatné příloze mailu, použijte nejlépe souhlas, viz výše uvedený "Souhlas s prohlášením ke zpracování osobních údajů".

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736

Předvolby soukromí

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení