Outsourcing inženýra kvality - řešení reklamací: QE-BASIC

Počet shlédnutí: 179

V případě, že máte novou reklamaci, případně např. opakovanou reklamaci nebo reklamace u kterých se Vám nedaří najít příčinu / opatření, můžeme Vám nabídnout naše konzultační služby. V této oblasti máme praktické zkušenosti z různých výrobních odvětví a vlastní vypracovanou metodiku.

Zpravidla v této oblasti spolupracujeme s pověřenými zástupci společnosti, kdy se nastavují interní okamžitá opatření a dále Vám můžeme dát naše doporučení při komunikaci s Vaším zákazníkem nebo pro následné technické a systémové řešení reklamace.

Tuto variantu nabízíme také, pokud zákazník nedisponuje kvalifikovanými zaměstnanci nebo jsou tito časově zaneprázdněni. Varianta je taktéž vhodná, pokud řešení vyžaduje posici nezávislé třetí strany.

 

Máte před sebou tyto otázky:
• Problém je pro Vás urgentní a potřebujete jej ihned řešit?
• Problém je u Vás opakovaný / dlouhodobý, a nedaří se na něj najít řešení?
• Nevíte, jaká je příčina vady / problému a proč u Vás vzniká?

 

Pokud máte zájem využít odborných zkušeností v oblasti řešení reklamací, budeme rádi, když se na nás obrátíte.
V případě Vašeho zájmu Vám rádi vypracujeme naši cenovou nabídku – BASIC nebo FULL.

Pokud by se jednalo o složitější problém, který by si vyžadoval důkladnější analýzu procesu můžeme Vám nabídnout metodiku na snížení výrobních vad / problémů 9V – BASIC nebo FULL.

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení