Autodopravní služby

V oblasti autodopravy se zaměřujeme zejména na přepravu výrobních dílů pro výrobní společnosti. Můžeme však také nabídnout přepravu nevýrobních dílů nebo jiného sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme také urgentní přepravy (např. v případě náhrady za nevyhovující materiál, chybějící kanban, dodání referenčních vzorků, měřidel, ..).

V případě Vašeho zájmu o kontrolní (opravné) služby výrobních dílů, nabízíme provedení autodopravních služeb taktéž pro přepravu výrobních dílů do našich prostor provozovny Variability s.r.o., a po realizaci kontroly (oprav) výrobních dílů u nás, dopravu zpět k našim zákazníkům.

Našim zákazníkům nabízíme také využití autodopravních služeb pro jejich přepravní potřeby, např. pro přepravu od zákazníka k dodavateli/odběrateli a zpět. Zaměřujeme se zejména na přepravu výrobních dílů, ale máme zkušenosti i s jinými materiály.

Autodopravu zajišťujeme vlastními vozidly nebo vozidly našeho smluvního autodopravce. Vybavení vozového parku zahrnuje:
1) Peguet Partner – nosnost 500 kg, ložná plocha 1 paleta
2) Iveco Daily - nosnost 1 500 kg, ložná plocha 6-7 palet, 14 m3
3) Peguet Boxer - nosnost 1 500 kg, ložná plocha 8 palet, 18 m3

Nakládku/vykládku v prostorech provozovny jsme v současné době schopni realizovat pomocí našeho VZV do maximální hmotnosti 400 kg.

Lokalita pro autodopravní služby: Česká republika
Poptávka služby:

Autodopravní služby jsou poskytovány výhradně, dle VOP společnosti Variability s.r.o.
V případě zájmu nám předběžně v dostatečném předstihu (1 týden) zašlete nezbytné INFO:
a) KDY/KDE nakládka/KAM vykládka.
b) JAKÉ přepravní hmotnost/rozměry.
c) CO se bude nakládat.
d) JINÉ.

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení