Inspekční služby

Inspekční služby - každý následek má svou příčinu, umíme odstranit obojí

Realizujeme konzultační službu: inspekční dozor, kontroly, měření, zkoušení a testování. Případně jiné služby dle domluvy.

Případně můžeme nabídnout konzultační službu, outsourcing - audit / odborný dozor nad realizaci tzv. „sortingu" zajištěným zákazníkem, a to v místě výkonu zákazníka.

 

Inspekční služby:
Cílem inspekční (dozor, kontrolní, měřící, zkušební, testování, ..) činnosti je ověřit a zabezpečit proces, podle stanovených kritérií (např. výkresová dokumentace, směrnice jakosti, technické a materiálové specifikace, ..), tak aby daný proces prokazatelně splňoval stanovené požadavky.

Jedním z hlavních záměrů, je z posice nezávislé třetí strany ověřit a prokázat, že daný proces splňuje příslušné požadavky, případně doporučit možná zlepšení.

 

Máme dlouholeté odborné a praktické zkušenosti z odvětví strojírenského, metalurgického, zdravotnického a automobilového průmyslu.

 

V oblasti konzultačních služeb, využíváme taktéž odborné zkušenosti, které jsme získali např. z následujících výrobních oblastí:

  • Lisování plechů a plastů
  • Výroba tlakových nádob
  • Výroba bezešvých a švových trubek
  • Výroba akumulátorových článků
  • Automobilový průmysl
  • Svařování a visuální kontrola svarů
  • Fytoterapie, fyzioterapie, masážní techniky a základy anatomie těla, ..

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení