Kontrolní práce

Kontrolní práce - každý následek má svou příčinu, umíme odstranit obojí.

Kontrolní práce - každý následek má svou příčinu, umíme odstranit obojí.

Realizujeme kontrolní, měřicí a opravné práce. Realizaci zajišťujeme u našich zákazníků nebo v našich prostorech provozovny.

Realizaci tzv. „sortingu" poskytujeme jen na provozovně Variability.

Případně můžeme nabídnout konzultační službu, outsourcing - audit / odborný dozor nad realizaci tzv. „sortingu" zajištěným zákazníkem, v místě výkonu zákazníka.

 

 

V případě Vašeho zájmu nabízíme provedení kontrolních (opravných, montážních, balících) prací v našich prostorech provozovny Variability s.r.o. V těchto provozních prostorech disponujeme uzpůsobeným vybavením pro provádění kontrolních prací (vizuální kontrola, měřením, kalibry, referenční vzorky, ..) a základních oprav výrobních dílů (ojehlováním, broušením, ..).

Více informací, viz stránka „Provozovna".

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení