Projektové řízení

Systém managementu = Nastavený systém přináší do firmy řád (každý ví – CO/JAK/PROČ dělat)

Cílem konzultační činnosti je spolupráce v oblasti projektového řízení způsobem, který respektuje specifika provozních činností a současně zohledňuje věcné a termínové požadavky zákazníka.

Cílem konzultační činnosti je taktéž možnost spolupráce při řešení výrobních a nevýrobních problémů, s hlavním cílem snížit nebo odstranit problém / vadu / vícenáklad.

V takových případech zpravidla využíváme odborné zkušenosti získané časem a z různých úhlů pohledů, dostupných znalostí a projektových zkušeností.

 

Projektový management

Máme dlouholeté praktické a odborné (technické) zkušenosti z odvětví strojírenského, metalurgického a automobilového průmyslu.

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

9V-BASIC - snižování výrobních vad / problémů (vícenákladů)

V případě, že se Vám dlouhodobě nedaří snížit (odstranit) výrobní vady / problémy (vícenáklady), můžeme Vám nabídnout naše konzultační služby. V této oblasti máme praktické zkušenosti z různých výrobních odvětví a vlastní vypracovanou metodiku (9V) na snižování výrobních nákladů.

Tato nabídka 9V-BASIC vychází ze záměru zkusit najít možnou příčinu(y) problému, bez podrobného zkoumání a analýzy všech možných parametrů výrobního procesu. Tzn. zkusit najít a doporučit ověření možných příčin problému ve velice krátké době, které mohli být doposud přehlédnuty.

Máte před sebou tyto otázky:
• Problém je u Vás dlouhodobý, a nedaří se na něj najít řešení?
• Nevíte, jaká je příčina vady / problému a proč u Vás vzniká?
• Nemáte vypracovanou metodiku pro analýzu příčin vad / problému?

Pokud máte zájem snížit Vaše výrobní náklady, budeme rádi, když se na nás obrátíte.

 

V případě Vašeho zájmu Vám rádi vypracujeme naši cenovou nabídku.

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení