Výrobní kvalita

„Člověk (lidská bytost, lidské vědomí) může vytvořit stroj, ale nikdy tomu nemůže být naopak.“ – František Vaňkát

Výrobní kvalita, aneb umění vyrobit kvalitu:

Výrobní kvalita zahrnuje relativně velice širokou oblast komplexních znalostí výrobního spektra počínaje vývojem výrobku, samotnou výrobou až k  finální expedici k zákazníkovi.

Hlavním cílem naší nabídky v této oblasti je vyhledat slabá „výrobní" místa, a najít taková řešení, která umožní vyrobit kvalitu minimálně s garancí požadovanou zákazníkem.

 

Hlavní jádro naší působnosti v této oblasti spatřujeme v níže uvedených bodech:

  • Způsoby výrobní kontroly
  • Výrobní proces a výrobní operace
  • Systémy kontroly
  • Procesy výrobní kvality:

 

„KVALITA = Variabilita přepočtená na peníze." - František VAŇKÁT

Máme dlouholeté praktické zkušenosti v oboru statistické analýzy a odborné (technické) zkušenosti z odvětví strojírenského, metalurgického a automobilového průmyslu.

Pokud Vám můžeme pomoci řešit/snížit Vaše výrobní/nevýrobní náklady, včetně např: vypracování statistické / technické „Hodnotící Zprávy" (analýzy) budeme rádi, když se na nás obrátíte.

 V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení