Zprostředkování zaměstnání

„Lidé jsou lidé. Pokusíme se Vám vybrat Ty, kteří budou přínosem pro Vaše podnikání."

Společnost Variability s.r.o. je rozvíjející se česká společnost, která působí taktéž v oblasti zprostředkování zaměstnání ve strojírenském a automobilovém průmyslu.

V této variantě nabízíme zajištění zprostředkování zaměstnanců, a to dle předem stanovených kvalifikačních požadavků zákazníka. Varianta je vhodná pro specifické pracovní pozice, dále při nedostatku zaměstnanců, apod.

Cílem zprostředkování zaměstnanců je zabezpečit kvalifikovaný výběr zaměstnanců pro zákazníka, podle předem stanovených kvalifikačních kritérií pro požadovanou posici ze strany zákazníka/zadavatele.

 

Může se jednat zejména:

  • Zpětná vazba/vyjasnění/doporučení kvalifikačních kritérií na zaměstnance, mezi Zákazníkem a Variability
  • Provedení kvalifikovaného výběru uchazeče o zaměstnání
  • Provedení vstupního pohovoru, včetně odborného posouzení uchazeče o zaměstnání

Vycházíme z vlastních životních ( a nejenom personálních) zkušeností, včetně ověření nábory vlastních zaměstnanců. Máme dlouholeté odborné zkušenosti, např. personálních požadavků na specifické pracovní pozice, včetně kvalifikovaných požadavků na vrcholový management. Víme KOHO potřebujeme, tzn. víme KOHO potřebujete.

 

V oblasti HR a zprostředkování zaměstnání, využíváme při pohovorech s uchazeči odborné zkušenosti, které jsme získali např. z následujících výrobních oblastí:
• Lisování plechů a plastů
• Výroba tlakových nádob
• Výroba bezešvých a švových trubek
• Výroba akumulátorových článků
• Automobilový průmysl
• Svařování a visuální kontrola svarů

Dále využíváme při personálních pohovorech odbornou znalost v oblastech:
a) VÝROBŃÍ a NEVÝROBNÍ – od vývoje až k samotné expedici (včetně např. výroba, logistika, nákup, kvalita, personalistika, IT, ..)
b) SYSTÉMOVÁ - ISO, EMS, BOZP, IT, účetnictví, mzdové účetnictví, logistika, ..

 

 

Pokud Vám můžeme pomoci najít vhodného zaměstnance, budeme rádi, když se na nás obrátíte.

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

 

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení