Pravidla užití webu

Pravidla užití internetových stránek www.variability.cz

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.variability.cz je společnost Variability s.r.o. , se sídlem Masarykovo nám. 2457/10, Karviná-Fryštát, 733 01, Česká republika, IČ: 293 96 212, zapsána u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38736 (dále jen „Provozovatel"). Provozovatel je v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o  právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a je chráněna autorským zákonem a dalšími právními předpisy,   oprávněn k výkonu majetkových práv těchto internetových stránek.

Práva a povinnosti Provozovatele a Uživatelů těchto internetových stránek se řídí těmito pravidly užití internetových stránek www.variability.cz (dále jen „Pravidla"). Tyto pravidla se vztahují na všechny osoby, kteří navštíví tyto internetové stránky (dále jen „Uživatelé"). Uživatel tím, že vstoupí na kteroukoliv z www stránek Provozovatele, nebo užije jakýmkoliv způsobem jakoukoliv informaci umístěnou v rámci www stránek Provozovatele, vyslovuje souhlas s těmito Pravidly.

Tyto pravidla nabývají platnosti dnem 17.11.2011.

 

Autorská práva:

Copyright © 2012-2017 Variability s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Provozovateli náleží všechny autorská práva k veškerému obsahu internetových stránek www.variability.cz. Dále tyto autorská práva zahrnují veškeré texty, zásady, tabulky, grafy, technické náčrty, grafické výstupy a jednotlivé aplikace.

Obsah těchto internetových stránek nesmí Uživatel, případně jiná třetí strana kopírovat, přeposílat ani jakýmkoliv jiným způsobem reprodukovat/distribuovat ke komerčnímu ani jinému využití nebo nabízet jiným osobám jako své vlastní.

 

Ochranné nebo registrované ochranné známky:

Vlastníkem registrované ochranné známky Variability je společnost Variability s.r.o.

 

Závazná pravidla pro Uživatele:

Uživatel nesmí žádným způsobem zasahovat do bezpečnosti těchto internetových stránek.

Uživatel nesmí narušovat chod webu, snažit se dostat na stránky webu nebo jeho části, ke kterým nemá oprávnění.

Uživatel nesmí zjišťovat jakékoliv informace na internetových stránkách, ke kterým nemá oprávnění.

Uživatel nesmí využívat tyto internetové stránky a e-maily uvedené na těchto stránkách k přenosu jakýchkoliv škodlivých souborů (jako jsou viry, spamy, apod.).

 

Vyloučení zodpovědnosti a záruky:

Provozovatel neručí za žádné škody způsobené užíváním, funkčností nebo nefunkčností těchto internetových stránek.

Provozovatel nemá žádnou zodpovědnost plynoucí z případných rizik používáním těchto internetových stránek. Případná rizika z použití internetových stránek jsou zcela na straně Uživatele.

 

Závěrečná ustanovení:

Užívání těchto internetových stránek v rozporu s těmito Pravidly je trestné dle občanského nebo trestního práva.

Provozovatel je oprávněn tyto Pravidla kdykoliv jednostranně změnit.

Aktualizované znění těchto Pravidel nabývá platnosti dnem 1.1.2018.

 

 

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení