Provozovna

V případě Vašeho zájmu nabízíme provedení kontrolních (opravných, balících) prací v našich prostorech provozovny Variability s.r.o. V těchto provozních prostorech disponujeme uzpůsobeným vybavením pro provádění kontrolních prací (vizuální kontrola, měřením, kalibry, referenční vzorky, ..) a základních oprav výrobních dílů (ojehlováním, broušením, ..).

 

Zaměřujeme se zejména na kontrolu (opravu) menších výrobních dílů, ale máme zkušenosti i s většími rozměry (např: lisované plechy). Můžeme také nabídnout zajištění montážních prací, jednodušší výroby, kompletaci a balení, a to po vhodném uspořádání našich pracovišť a nezbytném technologicko-výrobním vybavením.

 

Autodopravu zajišťujeme vlastními vozidly nebo vozidly našeho smluvního autodopravce. Vybavení vozového parku zahrnuje:

  • Peguet Partner – nosnost 500 kg, ložná plocha 1 paleta
  • Iveco Daily - nosnost 1 500 kg, ložná plocha 6-7 palet, 14 m3
  • Peguet Boxer - nosnost 1 500 kg, ložná plocha 8 palet, 18 m3

 

Nakládku/vykládku v prostorech provozovny jsme v současné době schopni realizovat pomocí VZV do maximální hmotnosti 400 kg.

 

Další služby, dle vzájemné dohody:

  • Montážní práce, jednodušší výroba, kompletace a balení, aj. dle vzájemné dohody

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Na Vaše konkrétní dotazy můžete také využít formuláře pro Vaše dotazy v menu "Poptávky".

Kontakt

Variability s.r.o.
Masarykovo náměstí 2457/10
73301

Karviná-Fryštát
Czech Republic

 

Realizace zakázek:
Mobil:                                                                                                                                                                                     +420 774 999 549
e-mail: info@variability.cz

Personalistika:
Mobil: ---
e-mail: personal@variability.cz

 

IČ: 293 96 212
DIČ: CZ29396212

Zapsána u KS v Ostravě
oddíl C, vložka 38 736 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení